W ciągu czterdziestu lat swojej działalności sekcja spadochronowa może poszczycić się wieloma osiągnięciami sportowymi. W tym okresie zawodnicy sekcji nieprzerwanie należeli do krajowej czołówki w spadochroniarstwie. Startowali na wielu zawodach krajowych i zagranicznych odnosząc sukcesy indywidualne i zespołowe. Wyniki osiągane do roku 2000 są zamieszczone w historii sekcji, natomiast na tej stronie prezentowane będą ważniejsze osiągnięcia sportowe sekcji na zawodach krajowych i międzynarodowych od roku 2001.

ROK 2017

East European Accuracy Cup Brasov 2016 (Puchar Europy Wschodniej w Celności Brasov 2017), 05-07.05.2017 r., Brasov (Rumunia)

Klasyfikacja drużynowa

II miejsce - A. Gosiewski, K. Wójciak, E. Wesołowska, I. Paczek-Krawczak

Klasyfikacja indywidualna kobiet

II miejsce - Irena Paczek-Krawczak

III miejsce - Ewa Wesołowska

Klasyfikacja indywidualna mężczyzn

III miejsce - Artur Gosiewski

6th Open Romanian Parachuting Championship "Piatra Craiului" (6 Otwatre Spadochronowe Mistrzostwa Rumunii "Piatra Craiului"), 05-07.05.2017 r., Brasov (Rumunia)

Klasyfikacja drużynowa

II miejsce - A. Gosiewski, K. Wójciak, E. Wesołowska, I. Paczek-Krawczak

ROK 2016

46 Otwarte Mistrzostwa Wojska Polskiego w Spadochroniarstwie, 05-09.09.2016 r., Poznań - Krzesiny

Klasyfikacja drużynowa

I miejsce - A. Gosiewski, G. Zajączkowski, K. Wójciak, T. Podstawka, R. Zgierski

Klasyfikacja indywidualna

II miejsce - Rafał Zgierski

3 Spadochronowy Puchar Krakowa im. Stanisława Brewczyńskiego - Puchar Europy Wschodniej w Celności Kraków 2016, 02-03.07.2016 r., Kraków

Klasyfikacja drużynowa

III miejsce - A. Gosiewski, K. Wójciak, M. Marczyk, J. Mach

Parachute World Cup Rijeka 2016 (Spadochronowy Puchar Świata Rijeka 2016), 10-12.06.2016 r., Rijeka (Chorwacja)

Klasyfikacja kobiet

IV miejsce - Bogna Bielecka

East European Accuracy Cup Brasov 2016 (Puchar Europy Wschodniej w Celności Brasov 2016), 06-08.05.2016 r., Brasov (Rumunia)

Klasyfikacja drużynowa

III miejsce - A. Gosiewski, K. Wójciak, D. Gloc, M. Stachura

Klasyfikacja indywidualna

IV miejsce - Dariusz Gloc

ROK 2015

8th FAI European Championships (8 Spadochronowe Mistrzostwa Europy FAI w Konkurencjach Klasycznych), 21-30.08.2015 r., Erden (Bułgaria)

Klasyfikacja drużynowa kobiet ogólna

III miejsce - M. Sadowy, E. Wesołowska, I. Paczek-Krawczak, B. Bielecka, A. Wiesner

Klasyfikacja drużynowa kobiet w celności lądowania

II miejsce - M. Sadowy, E. Wesołowska, I. Paczek-Krawczak, B. Bielecka, A. Wiesner

II Międzynarodowy Spadochronowy Puchar Krakowa im. Stanisława Brewczyńskiego, 04.07.2015 r., Kraków

Klasyfikacja mężczyzn

I miejsce - Irena Paczek-Krawczak

Parachute World Cup Lesce 2015 (Spadochronowy Puchar Świata Lesce 2015), 26-27.06.2015 r., Lesce (Słowenia)

Klasyfikacja mężczyzn

IV miejsce - Rafał Zgierski

X Jubileuszowe Międzynarodowe Zawody Spadochronowe w Celności Lądowania ŚWIDNIK 2015, 19-20.06.2015 r., Świdnik

Klasyfikacja indywidualna

I miejsce - Rafał Zgierski

XXI Zawody ZPS, 14-16.05.2015 r., Spała / Nowy Glinnik

Klasyfikacja indywidualna

II miejsce - Bogna Bielecka

4th Open Romanian Parachuting Championship "Piatra Craiului" (4 Otwarte Zawody Spadochronowe "Piatra Craiului"), 01-03.05.2015 r., Brasov (Rumunia)

Klasyfikacja drużynowa

V miejsce - A. Gosiewski, K. Wójciak, T. Podstawka, T. Matysek, D. Książek

Klasyfikacja indywidualna

III miejsce - Kamil Wójciak

ROK 2014

XV MATASZ Kupa (XV Puchar MATASZ w Celności Lądowania), 12-13.09.2014 r., Szeged (Węgry)

Klasyfikacja drużynowa

III miejsce - A. Gosiewski, T. Podstawka, K. Wójciak, M. Stachura

Klasyfikacja indywidualna

III miejsce - Tomasz Podstawka

33rd FAI World Freefall Style and Accuracy Landing Championships (33 Spadochronowe Mistrzostwa Świata FAI w Konkurencjach Klasycznych), 16-23.08.2014 r., Banja Luka (Bośnia i Hercegowina)

Klasyfikacja drużynowa kobiet ogólna

V miejsce - B. Bielecka, A. Wiesner, E. Wesołowska, M. Sadowy, I. Paczek-Krawczak

Klasyfikacja drużynowa kobiet w celności lądowania

V miejsce - B. Bielecka, A. Wiesner, E. Wesołowska, M. Sadowy, I. Paczek-Krawczak

Parachute World Cup Belluno 2014 (Spadochronowy Puchar Świata Belluno 2014), 08-10.08.2014 r., Belluno (Włochy)

Klasyfikacja drużynowa kobiet

II miejsce - B. Bielecka, A. Wiesner, E. Wesołowska, I. Paczek-Krawczak, M. Sadowy

Klasyfikacja indywidualna kobiet

V miejsce - Bogna Bielecka

44 Mistrzostwa Wojska Polskiego w Spadochroniarstwie, 27.07-01.08.2014 r., Poznań

Klasyfikacja indywidualna

II miejsce - Rafał Zgierski

POPS Austria 2014, 26-27.07.2014 r., Seental Keutschach (Austria)

Klasyfikacja indywidualna celność lądowania

III miejsce - Bogna Bielecka

Parachute World Cup Peiting 2014 (Spadochronowy Puchar Świata Peiting 2014), 18-20.07.2014 r., Peiting (Niemcy)

Klasyfikacja mężczyzn

I miejsce - Rafał Zgierski

Międzynarodowe Spadochronowe Mistrzostwa Szczecina 2014, 28-29.06.2014 r., Szczecin

Klasyfikacja indywidualna celność lądowania

I miejsce - Irena Paczek-Krawczak

Parachute World Cup Bled 2014 (Spadochronowy Puchar Świata Bled 2014), 27-29.06.2014 r., Bled (Słowenia)

Klasyfikacja kobiet

IV miejsce - Bogna Bielecka

Międzynarodowe Spadochronowe Mistrzostwa Śląska 2014, 31.05.2014 r., Gliwice

Klasyfikacja indywidualna celność lądowania

II miejsce - Irena Paczek-Krawczak

ROK 2013

XIV MATASZ Kupa (XIV Puchar MATASZ w Celności Lądowania), 30.08-1.09.2013 r., Szeged (Węgry)

Klasyfikacja drużynowa

III miejsce - D. Gloc, A. Gosiewski, T. Podstawka, G. Zajączkowski

Klasyfikacja indywidualna

III miejsce - Grzegorz Zajączkowski

7th FAI European Freefall Style and Accuracy Landing Championships (7 Spadochronowe Mistrzostwa Europy FAI w Konkurencjach Klasycznych), 20-27.08.2013 r., Cheboksary (Rosja)

Klasyfikacja drużynowa kobiet ogólna

IV miejsce - M. Sadowy-Naumienia, B. Bielecka, E. Wesołowska, I. Paczek-Krawczak, A. Wiesner

Klasyfikacja drużynowa kobiet w celności lądowania

III miejsce - M. Sadowy-Naumienia, B. Bielecka, E. Wesołowska, I. Paczek-Krawczak, A. Wiesner

Parachute World Cup Belluno 2013 (Spadochronowy Puchar Świata Belluno 2013), 9-11.08.2013 r., Belluno (Włochy)

Klasyfikacja kobiet

V miejsce - Ewa Wesołowska

43 Spadochronowe Mistrzostwa Wojska Polskiego, 22-26.07.2013 r., Poznań

Klasyfikacja drużynowa

III miejsce - A. Gosiewski, G. Zajączkowski, B. Wójciak, T. Podstawka, R. Zgierski

Klasyfikacja indywidualna

I miejsce - Rafał Zgierski

II miejsce - Marcin Mazur

Puchar Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego w Skokach Spadochronowych na Celność Lądowania, 19-23.06.2013 r., Spała / Nowy Glinnik

Klasyfikacja indywidualna

I miejsce - Jakub Majchrzak

II miejsce - Tomasz Podstawka

III miejsce - Jacek Zych

Wielobój Desantowy o Puchar Dowódcy Wojsk Lądowych, 19-23.06.2013 r., Spała / Nowy Glinnik

Klasyfikacja drużynowa

II miejsce - J. Majchrzak, T. Matysek, T. Podstawka, K. Wójciak, G. Zajączkowski

I Zawody w Skokach Spadochronowych na Celność Lądowania o Puchar Burmistrza Miasta Pruszcz Gdański, 8-9.06.2013 r., Pruszcz Gdański

Klasyfikacja drużynowa

II miejsce - T. Podstawka, B. Wójciak, K. Wójciak

Klasyfikacja indywidualna

III miejsce - Kamil Wójciak

ROK 2012

The 32nd World Parachuting Championships of Freefall Style and Accuracy Landing (32 Spadochronowe Mistrzostwa Świata w Konkurencjach Klasycznych), 29.11-08.12.2012 r., Dubaj (ZEA)

Klasyfikacja drużynowa

V miejsce - B. Bielecka, I. Paczek-Krawczak, E. Wesołowska, A. Wiesner (Aeroklub Warszawski), M. Sadowy-Naumienia (WKS Skrzydło)

Grupowa celność lądowania

IV miejsce - B. Bielecka, I. Paczek-Krawczak, E. Wesołowska, A. Wiesner (Aeroklub Warszawski), M. Sadowy-Naumienia (WKS Skrzydło)

XII Mistrzostwa Europejskiej Federacji Spadochronowej, 3-7.10.2012 r., Grao-Castellon (Hiszpania)

Klasyfikacja drużynowa

I miejsce - B. Bielecka, A. Gosiewski, G. Zajączkowski, R. Zgierski

Klasyfikacja indywidualna

I miejsce - Rafał Zgierski

Parachute World Cup Series Final "Day&Night" Locarno 2012 (Finał Spadochronowego Pucharu Świata "Dzień i Noc" Locarno 2012), 21-23.09.2012 r., Locarno (Szwajcaria)

Klasyfikacja kobiet

V miejsce - Irena Paczek-Krawczak

XIII. MATASZ KUPA NEMZETKOZI EJTOERNYOS VERSENY (13 Puchar w Celności Lądowania), 1-2.09.2012 r., Szeged (Węgry)

Klasyfikacja drużynowa

III miejsce - G. Zajączkowski, K. Wójciak, Sz. Pezda, J. Majchrzak

XLII Spadochronowe Mistrzostwa Wojska Polskiego, 1-7.07.2012 r., Poznań

Klasyfikacja drużynowa

III miejsce - K. Martinczak, G. Zajączkowski, K. Wójciak, B. Wójciak, R. Zgierski

Klasyfikacja indywidualna

I miejsce - Bartłomiej Wójciak

II miejsce - Marcin Mazur

Parachute World Cup Bled 2012 (Spadochronowy Puchar Świata Bled 2012), 22-24.06.2012 r., Bled (Słowenia)

Klasyfikacja kobiet

II miejsce - Ewa Wesołowska

VII Międzynarodowe Zawody Spadochronowe, 9-10.06.2012 r., Świdnik

Klasyfikacja drużynowa

III miejsce - D. Gloc, D. Książek, T. Matysek

XVIII Mistrzostwa Polski w Wieloboju Spadochronowym, 16-19.05.2012 r., Spała / Nowy Glinnik

Klasyfikacja drużynowa - ogólna

I miejsce - Sz. Pezda, B. Wójciak, K. Wójciak

Klasyfikacja indywidualna - ogólna

Mężczyźni: I miejsce - Szymon Pezda

II miejsce - Patryk Łuszczki

III miejsce - Bartłomiej Wójciak Kobiety: I miejsce - Bogna Bielecka

II miejsce - Irena Paczek-Krawczak

III miejsce - Jolanta Sikora

Klasyfikacja indywidualna - celność lądowania

Mężczyźni: I miejsce - Szymon Pezda

III miejsce - Wojciech Zieliński Kobiety: I miejsce - Bogna Bielecka

II miejsce - Irena Paczek-Krawczak

III miejsce - Joanna Borgieł

Klasyfikacja indywidualna - bieg 3000 m

Mężczyźni: I miejsce - Szymon Pezda Kobiety: I miejsce - Bogna Bielecka

II miejsce - Irena Paczek-Krawczak

III miejsce - Jolanta Sikora

Klasyfikacja indywidualna - pływanie 100 m

Mężczyźni: I miejsce - Patryk Łuszczki Kobiety: I miejsce - Bogna Bielecka

II miejsce - Jolanta Sikora

III miejsce - Joanna Borgieł

XIV Mistrzostwa ZPS w Celności Lądowania, 16-19.05.2012 r., Spała / Nowy Glinnik

Klasyfikacja drużynowa

II miejsce - B. Bielecka, J. Borgieł, I. Paczek-Krawczak

III miejsce - Sz. Pezda, B. Wójciak, K. Wójciak

Klasyfikacja indywidualna

I miejsce - Bogna Bielecka

ROK 2011

VI Międzynarodowe Zawody Spadochronowe w Celności Lądowania, 24-25.09.2011 r., Świdnik

Klasyfikacja drużynowa

II miejsce - J. Borgieł, J. Majchrzak, W. Zieliński

Klasyfikacja indywidualna

III miejsce - Jakub Majchrzak

XII. Matasz Kupa (12 Puchar w Celności Lądowania), 2-4.09.2011 r., Szeged (Węgry)

Klasyfikacja drużynowa

V miejsce - D. Gloc, J. Majchrzak, B. Wójciak, W. Zieliński

6th FAI European Style and Accuracy Parachuting Landing Championships (VI Spadochronowe Mistrzostwa Europy), 20-28.08.2011 r., Kikinda (Serbia)

Klasyfikacja drużynowa

III miejsce - B. Bielecka, I. Paczek-Krawczak, E. Wesołowska, A. Wiesner (Aeroklub Warszawski), M. Sadowy-Naumienia (WKS Skrzydło)

Grupowa celność lądowania

III miejsce - B. Bielecka, I. Paczek-Krawczak, E. Wesołowska, A. Wiesner (Aeroklub Warszawski), M. Sadowy-Naumienia (WKS Skrzydło)

XVI Międzynarodowe Zawody w Wieloboju Desantowym, 14-19.08.2011 r., Stadtallendorf (Niemcy)

Klasyfikacja drużynowa

III miejsce - P. Łuszczki, J. Majchrzak, S. Pezda, T. Podstawka, K. Wójciak

XXX Świętokrzyskie Zawody Spadochronowe, 12-13.08.2011 r., Kielce

Klasyfikacja drużynowa

I miejsce - D. Gloc, A. Gosiewski, G. Zajączkowski, W. Zieliński

Klasyfikacja indywidualna

I miejsce - Grzegorz Zajączkowski

XIII Mistrzostwa ZPS w Celności Lądowania, 28-31.07.2011 r., Rzeszów

Klasyfikacja drużynowa

II miejsce - B. Bielecka, K. Wójciak, G. Zajączkowski

III miejsce - P. Łuszczki, J. Majchrzak, S. Pezda

Klasyfikacja indywidualna

Kobiety: I miejsce - Bogna Bielecka

II miejsce - Joanna Borgieł

III miejsce - Olga Ossowska

Mężczyźni: I miejsce - Grzegorz Zajączkowski

II miejsce - Marcin Mazur

III miejsce - Krzysztof Martinczak

IX Mistrzostwa Europejskiej Federacji Spadochronowej, 28-31.07.2011 r., Rzeszów

Klasyfikacja drużynowa

II miejsce - B. Bielecka, T. Podstawka, K. Wójciak, G. Zajączkowski

Klasyfikacja indywidualna

II miejsce - Grzegorz Zajączkowski

Spadochronowy Puchar Świata Thalgau 2011, 10-12.06.2011 r., Thalgau (Austria)

Klasyfikacja kobiet

III miejsce - Bogna Bielecka

Spadochronowe Mistrzostwa Śląska, 28-29.05.2011 r., Gliwice

Klasyfikacja indywidualna

I miejsce - Irena Paczek-Krawczak

XVII Mistrzostwa Polski w Wieloboju Spadochronowym, 19-22.05.2011 r., Spała / Nowy Glinnik

Klasyfikacja drużynowa - ogólna

I miejsce - A. Gosiewski, T. Podstawka, G. Zajączkowski

II miejsce - P. Łuszczki, K. Wójciak, R. Zgierski

III miejsce - K. Martinczak, M. Mazur, S. Pezda

Klasyfikacja indywidualna - ogólna

Mężczyźni: II miejsce - Artur Gosiewski

III miejsce - Patryk Łuszczki Kobiety: I miejsce - Julia Hernas

II miejsce - Bogna Bielecka

III miejsce - Olga Ossowska

Klasyfikacja indywidualna - celność lądowania

Mężczyźni: I miejsce - Rafał Zgierski

II miejsce - Krzysztof Martinczak Kobiety: I miejsce - Irena Paczek-Krawczak

II miejsce - Joanna Borgieł

III miejsce - Julia Hernas

Klasyfikacja indywidualna - bieg 3000 m

Mężczyźni: I miejsce - Jakub Majchrzak

II miejsce - Szymon Pezda

III miejsce - Artur Gosiewski Kobiety: I miejsce - Julia Hernas

II miejsce - Olga Ossowska

III miejsce - Bogna Bielecka

Klasyfikacja indywidualna - pływanie 100 m

Mężczyźni: II miejsce - Patryk Łuszczki

III miejsce - Artur Gosiewski Kobiety: I miejsce - Bogna Bielecka

II miejsce - Julia Hernas

III miejsce - Olga Ossowska

Zawody w Celności Lądowania z Okazji 500-lecia Spały, 19-22.05.2011 r., Spała / Nowy Glinnik

Klasyfikacja indywidualna

II miejsce - Rafał Zgierski

XVI Puchar Polski "Para-Ski" Wielobój Zimowy, 9-13.03.2011 r., Bielsko-Biała / Szczyrk

Klasyfikacja drużynowa

I miejsce - P. Łuszczki, T. Podstawka, G. Zajączkowski

Klasyfikacja indywidualna "Para-Ski"

II miejsce - Kamil Wójciak

III miejsce - Jakub Majchrzak

Klasyfikacja indywidualna Wieloboju

III miejsce - Jakub Majchrzak

2nd International Parachuting Championship and Gulf Cup (II Międzynarodowe Spadochronowe Mistrzostwa Dubaju), 5-17.01.2011 r., Dubaj (ZEA)

Celność lądowania - klasyfikacja drużynowa kobiet

III miejsce - B. Bielecka, I. Paczek-Krawczak, E. Wesołowska, A. Wiesner (Aeroklub Warszawski), M. Sadowy-Naumienia (WKS Skrzydło)

ROK 2010

XV Międzynarodowe Zawody w Wieloboju Desantowym, 11-15.10.2010 r., Stadtallendorf (Niemcy)

Klasyfikacja drużynowa

II miejsce - P. Łuszczki, J. Majchrzak, T. Podstawka, K. Wójciak, G. Zajączkowski

X Mistrzostwa Europejskiej Federacji Spadochronowej, 4-7.10.2010 r., Lakatamia (Cypr)

Klasyfikacja drużynowa

V miejsce - T. Matejek, K. Wójciak, G. Zajączkowski, J. Zych

Klasyfikacja indywidualna

III miejsce - Grzegorz Zajączkowski

Finał Spadochronowego Pucharu Świata Locarno 2010, 24-26.09.2010r., Locarno (Szwajcaria)

Klasyfikacja mężczyzn

II miejsce - Rafał Zgierski

Spadochronowy Puchar Świata Thalgau 2010, 20-22.08.2010r., Thalgau (Austria)

Klasyfikacja kobiet

V miejsce - Bogna Bielecka

XXIX Świętokrzyskie Zawody Spadochronowe, 13-14.08.2010 r., Kielce

Klasyfikacja drużynowa

III miejsce - P. Łuszczki, J. Majchrzak, W. Zieliński

Międzynarodowe Zawody Spadochronowe w Celności Lądowania o Puchar Prezydenta Miasta Krosna, 14-15.08.2010 r., Krosno

Klasyfikacja indywidualna

I miejsce - Jacek Zych

III miejsce - Joanna Borgieł

Spadochronowy Puchar Świata Altenstadt 2010, 9-10.07.2010r., Altenstadt (Niemcy)

Klasyfikacja kobiet

III miejsce - Bogna Bielecka

Klasyfikacja mężczyzn

II miejsce - Rafał Zgierski

XV Puchar Polski "Para-Ski" Wielobój Zimowy, 10-13.03.2010 r., Bielsko-Biała / Szczyrk

Klasyfikacja drużynowa

I miejsce - K. Martinczak, T. Podstawka, R. Zgierski

Klasyfikacja indywidualna

III miejsce - Tomasz Podstawka

ROK 2009

Międzynarodowe Zawody Spadochronowe w Celności Lądowania o Puchar Prezydenta Miasta Krosna, 15-16.08.2009 r., Krosno

Klasyfikacja drużynowa

III miejsce - J. Majchrzak, S. Pezda, W. Zieliński

XXVIII Świętokrzyskie Zawody Spadochronowe, 14-15.08.2009 r., Kielce

Klasyfikacja drużynowa

II miejsce - A. Gosiewski, M. Krywult, M. Taran

Klasyfikacja indywidualna

II miejsce - Mariusz Taran

52 Spadochronowe Mistrzostwa Polski w Konkurencjach Klasycznych, 22-26.07.2009 r., Krosno

Klasyfikacja generalna - drużynowa

III miejsce - K. Martinczak, M. Mazur, M. Taran, G. Zajączkowski, R. Zgierski

Grupowa celność lądowania

II miejsce - K. Martinczak, M. Mazur, M. Taran, G. Zajączkowski, R. Zgierski

Klasyfikacja generalna - indywidualna

Kobiety: II miejsce - Bogna Bielecka

III miejsce - Irena Paczek-Krawczak

Mężczyźni: III miejsce - Rafał Zgierski

Indywidualna celność lądowania

Kobiety: II miejsce -Bogna Bielecka

III miejsce - Irena Paczek-Krawczak

Mężczyźni: III miejsce - Rafał Zgierski

Akrobacja indywidualna

Kobiety: I miejsce - Bogna Bielecka

III miejsce - Irena Paczek-Krawczak

VIII Mistrzostwa Europejskiej Federacji Spadochronowej, 8-13.07.2009 r., Szolnok (Węgry)

Klasyfikacja drużynowa

IV miejsce - B. Bielecka, P. Dziergas, I. Paczek-Krawczak, E. Wesołowska

XIV Międzynarodowe Zawody w Wieloboju Desantowym, 21-26.06.2009 r., Regensburg (Niemcy)

Klasyfikacja drużynowa

III miejsce - A. Gosiewski, T. Podstawka, M. Taran, G. Zajączkowski, R. Zgierski

XVI Mistrzostwa Polski w Wieloboju Spadochronowym, 17-21.06.2009 r., Tomaszów Mazowiecki

Klasyfikacja indywidualna - ogólna

I miejsce - Mariusz Taran

II miejsce - Rafał Zgierski

III miejsce - Grzegorz Zajączkowski

Klasyfikacja indywidualna - celność lądowania w dzień

I miejsce - Rafał Zgierski

II miejsce - Mariusz Taran

III miejsce - Grzegorz Zajączkowski

Klasyfikacja indywidualna - strzelanie

I miejsce - Rafał Zgierski

II miejsce - Grzegorz Zajączkowski

III miejsce - Marcin Mazur

Klasyfikacja indywidualna - pływanie

III miejsce - Artur Gosiewski

Klasyfikacja indywidualna - bieg

I miejsce - Mariusz Taran

II miejsce - Tomasz Podstawka

III miejsce - Artur Gosiewski

I Amatorski Wielobój Spadochronowy, 17-21.06.2009 r., Tomaszów Mazowiecki

Klasyfikacja indywidualna - ogólna

II miejsce - Jakub Majchrzak

III miejsce - Szymon Pezda

Klasyfikacja indywidualna - celność lądowania w dzień

III miejsce - Dariusz Gloc

Klasyfikacja indywidualna - strzelanie

I miejsce - Jakub Majchrzak

II miejsce - Dariusz Gloc

Klasyfikacja indywidualna - pływanie

III miejsce - Szymon Pezda

Klasyfikacja indywidualna - bieg

I miejsce - Jakub Majchrzak

II miejsce - Szymon Pezda

II Międzynarodowe Zawody Spadochronowe w Celności Lądowania, 29-30.05.2009 r., Niepołomice

Klasyfikacja drużynowa

III miejsce - T. Podstawka, M. Taran, G. Zajączkowski

Klasyfikacja indywidualna

I miejsce - Marcin Mazur

ROK 2008

XII Mistrzostwa ZPS w Celności Lądowania, 17-20.09.2008 r., Kraków

Klasyfikacja drużynowa

III miejsce - Michał Krok, Krzysztof Martinczak, Grzegorz Zajączkowski

Klasyfikacja indywidualna

Kobiety: I miejsce - Bogna Bielecka

II miejsce - Irena Paczek-Krawczak

Mężczyźni: I miejsce - Tomasz Krężałek

51 Spadochronowe Mistrzostwa Polski w Konkurencjach Klasycznych, 26-30.08.2008 r., Inowrocław

Klasyfikacja generalna - indywidualna

I miejsce - Rafał Zgierski

III miejsce - Tomasz Krężałek

Indywidualna celność lądowania

I miejsce - Rafał Zgierski

II miejsce - Tomasz Krężałek

Puchar Świata 2008 Zell Am See, 22-24.08.2008r., Zell Am See (Austria)

Klasyfikacja kobiet

III miejsce - Ewa Wesołowska

Puchar Świata 2008 Altenstadt, 18-20.07.2008r., Altenstadt (Niemcy)

Klasyfikacja kobiet

IV miejsce - Bogna Bielecka

XLI Spadochronowe Mistrzostwa Wojska Polskiego, 06-13.07.2008 r., Krzesiny (Poznań)

Klasyfikacja drużynowa

II miejsce - T. Krężałek, K. Martinczak, M. Mazur, M. Taran, R. Zgierski

Klasyfikacja celności drużynowej

II miejsce - T. Krężałek, K. Martinczak, M. Mazur, M. Taran, R. Zgierski

III miejsce - M. Krok, M. Nowak, T. Podstawka, J. Toczko, K. Wójciak

Klasyfikacja akrobacji zespołowej RW-4

III miejsce - T. Krężałek, K. Martinczak, M. Mazur, M. Taran, R. Zgierski

Klasyfikacja indywidualna

III miejsce - Rafał Zgierski

VIII Mistrzostwa Europejskiej Federacji Spadochronowej, 23-28.06.2008 r., Schaffen (Belgia)

Klasyfikacja drużynowa

I miejsce - P. Dziergas, T. Podstawka, M. Taran, G. Zajączkowski, R. Zgierski

Klasyfikacja indywidualna

I miejsce - Mariusz Taran

II miejsce - Tomasz Podstawka

III miejsce - Grzegorz Zajączkowski

XV Mistrzostwa Polski w Wieloboju Spadochronowym, 29.05-01.06.2008 r., Łódź

Klasyfikacja drużynowa - ogólna

I miejsce - A. Gosiewski, M. Taran, R. Zgierski

III miejsce - K. Martinczak, M. Mazur, G. Zajączkowski

Klasyfikacja indywidualna - ogólna

Mężczyźni: I miejsce - Mariusz Taran

II miejsce - Artur Gosiewski Kobiety: I miejsce - Bogna Bielecka

II miejsce - Karina Stępniak

III miejsce - Anna Ratajek

Klasyfikacja indywidualna - celność lądowania w dzień

Mężczyźni: I miejsce - Mariusz Taran

III miejsce - Kamil Wójciak Kobiety: I miejsce - Bogna Bielecka

II miejsce - Karina Stępniak

III miejsce - Anna Ratajek

Klasyfikacja indywidualna - celność lądowania w nocy

Mężczyźni: I miejsce - Rafał Zgierski

II miejsce - Marcin Mazur

III miejsce - Mariusz Taran Kobiety: I miejsce - Bogna Bielecka

II miejsce - Karina Stępniak

III miejsce - Anna Ratajek

Klasyfikacja indywidualna - bieg przełajowy

Mężczyźni: I miejsce - Mariusz Taran

III miejsce - Kamil Wójciak Kobiety: I miejsce - Karina Stępniak

II miejsce - Anna Ratajek

III miejsce - Agnieszka Bołdak

Klasyfikacja indywidualna - pływanie

Mężczyźni: II miejsce - Artur Gosiewski Kobiety: I miejsce - Bogna Bielecka

II miejsce - Anna Ratajek

III miejsce - Agnieszka Bołdak

Klasyfikacja indywidualna - strzelanie

Mężczyźni: I miejsce - Grzegorz Zajączkowski

II miejsce - Mariusz Taran

III miejsce - Artur Gosiewski Kobiety: I miejsce - Bogna Bielecka

II miejsce - Zuzanna Zamecznik

III miejsce - Agnieszka Bołdak

XIV Puchar Polski "Para-Ski", 13-15.03.2008 r., Szczyrk

Klasyfikacja drużynowa

II miejsce - T. Krężałek, K. Martinczak, R. Zgierski

Klasyfikacja indywidualna - celność lądowania

I miejsce - Mariusz Taran

II miejsce - Paweł Jankowski

III miejsce - Marcin Mazur

Klasyfikacja indywidualna - slalom gigant

II miejsce - Krzysztof Martinczak

ROK 2007

XI Spadochronowe Mistrzostwa ZPS w Celności Lądowania, 22-25.08.2007 r., Inowrocław

Klasyfikacja drużynowa

II miejsce - Tomasz Krężałek, Michał Krok, Marcin Mazur

Klasyfikacja indywidualna

Juniorzy: I miejsce - Paweł Jankowski

III miejsce - Kamil Wójciak

50 Spadochronowe Mistrzostwa Polski w Konkurencjach Klasycznych, 14-18.08.2007 r., Jelenia Góra

Klasyfikacja generalna - indywidualna

II miejsce - Rafał Zgierski

III miejsce - Piotr Gądek

Indywidualna celność lądowania

III miejsce -Piotr Gądek

Akrobacja indywidualna

III miejsce - Rafał Zgierski

VII Mistrzostwa Europejskiej Federacji Spadochronowej, 12-16.07.2007 r., Altenstadt (Niemcy)

Klasyfikacja drużynowa

IV miejsce - A. Gosiewski, S. Gruszka, J. Łuszczki, M. Mazur, J. Toczko

Klasyfikacja indywidualna

II miejsce - Jarosław Toczko

XL Spadochronowe Mistrzostwa Wojska Polskiego, 08-15.07.2007 r., Poznań

Klasyfikacja celności drużynowej

III miejsce - P. Jankowski, T. Krężałek, K. Martinczak, M. Taran, R. Zgierski

Klasyfikacja akrobacji zespołowej RW-4

II miejsce - P. Jankowski, T. Krężałek, K. Martinczak, M. Taran, R. Zgierski

IV Spadochronowe Międzynarodowe Mistrzostwa Podkarpacia, 30.06-01.07.2007 r., Grodzisko Dolne

Klasyfikacja drużynowa

II miejsce - Michał Krok, Marcin Mazur, Mariusz Taran

Klasyfikacja indywidualna

II miejsce - Marcin Mazur

I Międzynarodowy Spadochronowy Puchar Krakowa, 13-16.06.2007 r., Kraków

Klasyfikacja drużynowa

II miejsce - Paweł Jankowski, Tomasz Krężałek, Rafał Zgierski

Klasyfikacja indywidualna

Kobiety: I miejsce - Bogna Bielecka

II miejsce - Irena Paczek-Krawczak

XIV Mistrzostwa Polski w Wieloboju Spadochronowym, 31.05-2.06.2007 r., Łódź

Klasyfikacja drużynowa

I miejsce - Artur Gosiewski, Mariusz Taran, Rafał Zgierski

II miejsce - Tomasz Krężałek, Marcin Krywult, Krzysztof Martinczak

III miejsce - Paweł Jankowski, Marcin Mazur, Grzegorz Zajączkowski

Klasyfikacja indywidualna - ogólna

I miejsce - Tomasz Krężałek

II miejsce - Mariusz Taran

III miejsce - Rafał Zgierski

Klasyfikacja indywidualna - celność lądowania w dzień

I miejsce - Rafał Zgierski

II miejsce - Tomasz Krężałek

III miejsce - Mariusz Taran

Klasyfikacja indywidualna - strzelanie

I miejsce - Rafał Zgierski

II miejsce - Mariusz Taran

III miejsce - Marcin Krywult

Klasyfikacja indywidualna - pływanie

II miejsce - Paweł Jankowski

III miejsce - Artur Gosiewski

XIII Puchar Polski "Para-Ski", 7-10.03.2007 r., Bielsko-Biała

Klasyfikacja drużynowa

I miejsce - P. Gądek, T. Krężałek, R. Zgierski

II miejsce - M. Krywult, K. Martinczak, J. Toczko

Klasyfikacja indywidualna - dwubój

I miejsce - Krzysztof Martinczak

II miejsce - Piotr Gądek

Klasyfikacja indywidualna - celność lądowania

I miejsce - Krzysztof Martinczak i Marcin Krywult

III miejsce - Paweł Jankowski

Klasyfikacja indywidualna - slalom gigant

II miejsce - Krzysztof Martinczak

ROK 2006

XXXVIII Spadochronowe Mistrzostwa Wojska Polskiego, 17-24.10.2006 r., Bydgoszcz

Klasyfikacja drużynowa

II miejsce - P. Gądek, P. Jankowski, T. Krężałek, J. Toczko, R. Zgierski

Klasyfikacja celności drużynowej

II miejsce - P. Gądek, P. Jankowski, T. Krężałek, J. Toczko, R. Zgierski

Klasyfikacja akrobacji zespołowej RW-4

II miejsce - P. Gądek, P. Jankowski, T. Krężałek, J. Toczko, R. Zgierski

Open Polish Military Parachuting Championship, 17-24.10.2006 r., Bydgoszcz

Klasyfikacja celności drużynowej

II miejsce - P. Gądek, P. Jankowski, T. Krężałek, J. Toczko, R. Zgierski

X Mistrzostwa ZPS w Celności Lądowania, 24-27.08.2006 r., Białystok

Klasyfikacja drużynowa

III miejsce - P. Gądek, P. Królak, R. Zgierski

XI Międzynarodowe Zawody w Wieloboju Desantowym, 10-14.07.2006 r., Regensburg (Niemcy)

Klasyfikacja drużynowa

IV miejsce - A. Gosiewski, G. Harężlak, T. Krężałek, K. Martinczak, M. Taran

49 Spadochronowe Mistrzostwa Polski w Konkurencjach Klasycznych, 4-7.07.2006 r., Ostrów Wielkopolski

Klasyfikacja generalna - drużynowa

II miejsce - M. Sadowy-Naumienia, P. Gądek, P. Królak, J. Toczko, R. Zgierski

III miejsce - B. Bielecka, I. Paczek-Krawczak, E. Rybacka, T. Krężałek, M. Nowak

Grupowa celność lądowania

II miejsce - M. Sadowy-Naumienia, P. Gądek, P. Królak, J. Toczko, R. Zgierski

III miejsce - B. Bielecka, I. Paczek-Krawczak, E. Rybacka, T. Krężałek, M. Nowak

Klasyfikacja generalna - indywidualna

Kobiety: I miejsce - Bogna Bielecka

III miejsce - Ewa Rybacka

Mężczyźni: II miejsce - Piotr Gądek

Indywidualna celność lądowania

Kobiety: II miejsce -Bogna Bielecka

III miejsce - Ewa Rybacka

Akrobacja indywidualna

Kobiety: I miejsce - Bogna Bielecka

II miejsce - Irena Paczek-Krawczak

III miejsce - Ewa Rybacka

XIII Mistrzostwa Polski w Wieloboju Spadochronowym, 31.05-3.06.2006 r., Łódź

Klasyfikacja drużynowa

I miejsce - Artur Gosiewski, Mariusz Taran, Rafał Zgierski

Klasyfikacja indywidualna - ogólna

I miejsce - Mariusz Taran

II miejsce - Rafał Zgierski

Klasyfikacja indywidualna - celność lądowania w dzień

II miejsce - Rafał Zgierski

III miejsce - Marcin Mazur

Klasyfikacja indywidualna - celność lądowania w nocy

III miejsce - Rafał Zgierski

Klasyfikacja indywidualna - bieg

II miejsce - Mariusz Taran

III miejsce - Rafał Zgierski

Klasyfikacja indywidualna - strzelanie

I miejsce - Artur Gosiewski

II miejsce - Patryk Łuszczki

III miejsce - Marcin Krywult

Klasyfikacja indywidualna - pływanie

III miejsce - Patryk Łuszczki

XII Puchar Polski "Para-Ski", 23-25.03.2006 r., Bielsko-Biała

Klasyfikacja drużynowa

I miejsce - P. Gądek, K. Martinczak, R. Zgierski

III miejsce - T. Krężałek, M. Nowak, J. Toczko

Klasyfikacja indywidualna - dwubój

I miejsce - Rafał Zgierski

II miejsce - Piotr Gądek i Marcin Krywult

Klasyfikacja indywidualna - celność lądowania

I miejsce - Rafał Zgierski

III miejsce - Marcin Mazur

Klasyfikacja indywidualna - slalom gigant

II miejsce - Krzysztof Martinczak

ROK 2005

XXXVII Spadochronowe Mistrzostwa Wojska Polskiego, 26-30.09.2005 r., Bydgoszcz

Klasyfikacja drużynowa

I miejsce - Monika Sadowy-Naumienia, Tomasz Krężałek, Jarosław Toczko

Klasyfikacja indywidualna

II miejsce - Monika Sadowy-Naumienia

III miejsce - Jarosław Toczko

4 Spadochronowe Mistrzostwa Europy w Konkurencjach Klasycznych, 30.08-03.09.2005 r., Prostejov (Czechy)

Klasyfikacja drużynowa - kobiety

III miejsce - Bogna Bielecka, Ewa Rybacka, Monika Sadowy-Naumienia, Agnieszka Kosk (Aeroklub Warszawski)

IX Spadochronowe Mistrzostwa ZPS w Celności Lądowania, 11-14.08.2005 r., Mirosławice

Klasyfikacja drużynowa

II miejsce - Piotr Gądek, Piotr Królak, Rafał Zgierski

Klasyfikacja indywidualna

Kobiety: I miejsce - Bogna Bielecka

II miejsce - Ewa Rybacka

III miejsce - Monika Sadowy-Naumienia

Mężczyźni: II miejsce - Jarosław Toczko

II Ogólnopolskie Zawody Sportowo-Obronne ZPS , 8-10 lipca 2005 r., Mielec

Klasyfikacja drużynowa - ogólna

I miejsce - Tomasz Krężałek, Piotr Królak, Mariusz Nowak

II miejsce - Grzegorz Harężlak, Marcin Krywult, Mariusz Taran

Klasyfikacja indywidualna - ogólna

II miejsce - Tomasz Krężałek

III miejsce - Piotr Królak

I Mistrzostwa Europejskiej Federacji Spadochronowej w Wieloboju , 23-26 czerwca 2005 r., Tomaszów Mazowiecki

Klasyfikacja drużynowa - ogólna

I miejsce - Grzegorz Harężlak, Andrzej Naumienia, Rafał Zgierski, Sławomir Bednarski (WKS Skrzydło), Robert Antoń (ZPS Mielec)

Klasyfikacja drużynowa - celność lądowania

II miejsce - Grzegorz Harężlak, Andrzej Naumienia, Rafał Zgierski, Sławomir Bednarski (WKS Skrzydło), Robert Antoń (ZPS Mielec)

Klasyfikacja drużynowa - bieg terenowy

I miejsce - Grzegorz Harężlak, Andrzej Naumienia, Rafał Zgierski, Sławomir Bednarski (WKS Skrzydło), Robert Antoń (ZPS Mielec)

Klasyfikacja drużynowa - strzelanie

I miejsce - Grzegorz Harężlak, Andrzej Naumienia, Rafał Zgierski, Sławomir Bednarski (WKS Skrzydło), Robert Antoń (ZPS Mielec)

Klasyfikacja indywidualna - ogólna

I miejsce - Andrzej Naumienia

III miejsce - Rafał Zgierski

Klasyfikacja indywidualna - celność lądowania

III miejsce - Andrzej Naumienia

Klasyfikacja indywidualna - bieg terenowy

I miejsce - Grzegorz Harężlak

III miejsce - Rafał Zgierski

Klasyfikacja indywidualna - strzelanie

I miejsce - Andrzej Naumienia

XII Mistrzostwa Polski w Wieloboju Spadochronowym, 23-26 czerwca 2005 r., Tomaszów Mazowiecki

Klasyfikacja drużynowa - ogólna

I miejsce - Grzegorz Harężlak, Andrzej Naumienia, Rafał Zgierski

Klasyfikacja drużynowa - celność lądowania w dzień

I miejsce - Grzegorz Harężlak, Andrzej Naumienia, Rafał Zgierski

Klasyfikacja drużynowa - celność lądowania w nocy

I miejsce - Grzegorz Harężlak, Andrzej Naumienia, Rafał Zgierski

Klasyfikacja drużynowa - bieg terenowy

I miejsce - Grzegorz Harężlak, Andrzej Naumienia, Rafał Zgierski

Klasyfikacja drużynowa - pływanie

III miejsce - Grzegorz Harężlak, Andrzej Naumienia, Rafał Zgierski

Klasyfikacja drużynowa - strzelanie

I miejsce - Grzegorz Harężlak, Andrzej Naumienia, Rafał Zgierski

Klasyfikacja indywidualna - ogólna

I miejsce - Andrzej Naumienia

Klasyfikacja indywidualna - celność lądowania w dzień

I miejsce - Andrzej Naumienia

Klasyfikacja indywidualna - celność lądowania w nocy

I miejsce - Andrzej Naumienia

Klasyfikacja indywidualna - bieg terenowy

II miejsce - Grzegorz Harężlak

III miejsce - Rafał Zgierski

Klasyfikacja indywidualna - strzelanie

I miejsce - Andrzej Naumienia

EUROPA CUP LOCHEN 2005, 13-15.05.2005 r., Lochen (Austria)

Klasyfikacja indywidualna kobiet

III miejsce - Irena Paczek-Krawczak

ROK 2004

XXXVI Spadochronowe Mistrzostwa Wojska Polskiego, 27.09-02.10.2004 r., Bydgoszcz

Klasyfikacja drużynowa

II miejsce - Piotr Gądek, Tomasz Krężałek, Rafał Zgierski

III miejsce - Monika Sadowy-Naumienia, Piotr Królak, Jarosław Toczko

Klasyfikacja indywidualna

II miejsce - Piotr Gądek

III miejsce - Piotr Królak

VIII Spadochronowe Mistrzostwa Polski ZPS w Celności Lądowania, 26-29.08.2004 r., Inowrocław

Klasyfikacja drużynowa

II miejsce - Tomasz Krężałek, Mariusz Nowak, Jarosław Toczko

Klasyfikacja indywidualna

Kobiety: I miejsce - Ewa Rybacka

II miejsce - Paczek-Krawczak Irena

Mężczyźni: III miejsce - Rafał Zgierski

XXIII Międzynarodowe Świętokrzyskie Zawody Spadochronowe, 14-15.08.2004 r., Kielce

Klasyfikacja indywidualna

I miejsce - Andrzej Naumienia

II miejsce - Paczek-Krawczak Irena

48 Spadochronowe Mistrzostwa Polski w Konkurencjach Klasycznych, 13-17 lipca 2004 r., Piotrków Trybunalski

Grupowa celność lądowania

III miejsce - Andrzej Naumienia, Piotr Królak, Piotr Gądek, Jarosław Toczko, Rafał

Indywidualna celność lądowania

Kobiety: I miejsce - Bogna Bielecka

II miejsce - Ewa Rybacka

Mężczyźni: III miejsce - Piotr Gądek

XI Mistrzostwa Polski w Wieloboju Spadochronowym, 16-19 czerwca 2004 r., Tomaszów Mazowiecki

Klasyfikacja drużynowa - ogólna

I miejsce - Piotr Gądek, Andrzej Naumienia, Rafał Zgierski

III miejsce - Tomasz Krężałek, Marcin Mazur, Mariusz Taran

Klasyfikacja drużynowa - celność lądowania w dzień

I miejsce - Piotr Gądek, Andrzej Naumienia, Rafał Zgierski

III miejsce - Tomasz Krężałek, Marcin Mazur, Mariusz Taran

Klasyfikacja drużynowa - celność lądowania w nocy

I miejsce - Piotr Gądek, Andrzej Naumienia, Rafał Zgierski

II miejsce - Tomasz Krężałek, Marcin Mazur, Mariusz Taran

Klasyfikacja drużynowa - bieg terenowy

I miejsce - Piotr Gądek, Andrzej Naumienia, Rafał Zgierski

III miejsce - Tomasz Krężałek, Marcin Mazur, Mariusz Taran

Klasyfikacja drużynowa - pływanie

III miejsce - Piotr Gadek, Andrzej Naumienia, Rafał Zgierski

Klasyfikacja drużynowa - strzelanie

I miejsce - Piotr Gadek, Andrzej Naumienia, Rafał Zgierski

II miejsce - Tomasz Krężałek, Marcin Mazur, Mariusz Taran

Klasyfikacja indywidualna - ogólna

I miejsce - Andrzej Naumienia

III miejsce - Rafał Zgierski

Klasyfikacja indywidualna - celność lądowania w dzień

I miejsce - Andrzej Naumienia

III miejsce - Rafał Zgierski

Klasyfikacja indywidualna - celność lądowania w nocy

I miejsce - Andrzej Naumienia

III miejsce - Rafał Zgierski

Klasyfikacja indywidualna - bieg terenowy

II miejsce - Mariusz Taran

III miejsce - Andrzej Naumienia

Klasyfikacja indywidualna - strzelanie

I miejsce - Andrzej Naumienia

ROK 2003

XXXIII Międzynarodowe Zawody Spadochronowe o Puchar Tatr, 1-4 październik 2003 r., Nowy Targ

Klasyfikacja indywidualna

I miejsce - Piotr Gądek

II miejsce - Mariusz Nowak

III miejsce - Piotr Królak

Finał EUROPA CUP 2003, 25-28.09.2003 r., Locarno (Szwajcaria)

Klasyfikacja generalna kobiet

II miejsce - Monika Sadowy-Naumienia

Klasyfikacja drużynowa - skoki nocne

II miejsce - Irena Paczek-Krawczak z drużyną Esercito

47 Spadochronowe Mistrzostwa Polski w Konkurencjach Klasycznych, 22-27.07.2003r., Włocławek

Grupowa celność lądowania

II miejsce - M. Bielecki, S. Gruszka, P. Gądek, M. Marczyk, R. Zgierski

III miejsce - T. Krężałek, A. Naumienia, P. Królak, J. Toczko, M. Nowak

Klasyfikacja indywidualna - ogólna

Kobiety: I miejsce - Bogna Bielecka

II miejsce - Ewa Rybacka

III miejsce - Katarzyna Wójcik

Mężczyźni: I miejsce - Marcin Bielecki

Indywidualna celność lądowania

Kobiety: I miejsce - Ewa Rybacka

II miejsce -Bogna Bielecka

III miejsce - Irena Paczek

Mężczyźni: II miejsce - Rafał Zgierski

Akrobacja indywidualna

Kobiety: I miejsce - Katarzyna Wójcik

II miejsce - Bogna Bielecka

III miejsce - Irena Paczek

Mężczyźni: I miejsce - Marcin Bielecki

Juniorzy: II miejsce - Karolina Sidor

EUROPA CUP OPATIA 2003, 20-22.06.2003 r., Opatia (Chorwacja)

Klasyfikacja indywidualna kobiet

I miejsce - Monika Sadowy-Naumienia

EUROPA CUP LOCHEN 2003, 06-08.06.2003 r., Lochen (Austria)

Klasyfikacja indywidualna i klasyfikacja indywidualna kobiet

I miejsce - Monika Sadowy-Naumienia

VII Mistrzostwa Polski ZPS, 29 maja - 01 czerwca 2003 r., Rzeszów

Klasyfikacja drużynowa

I miejsce - Bogna Bielecka, Ewa Rybacka, Monika Sadowy-Naumienia

Klasyfikacja indywidualna kobiet

I miejsce - Monika Sadowy-Naumienia

II miejsce - Ewa Rybacka

Klasyfikacja indywidualna mężczyzn

III miejsce - Rafał Zgierski

XIV Memoriał Spadochronowy Wiesława Szelca, 3-4 maja 2003 r., Krosno

Klasyfikacja drużynowa

I miejsce - Jan Mach, Marcin Mazur, Mariusz Taran

Klasyfikacja indywidualna

I miejsce - Jan Mach

III miejsce - Marcin Mazur

IX Puchar Polski "Para-Ski", 27 luty - 1 marzec 2003r., Bielsko Biała

Klasyfikacja drużynowa

I miejsce - M. Naumienia, M. Bielecki, P. Gądek

III miejsce - T. Krężałek, A. Naumienia, J. Toczko

Klasyfikacja indywidualna

I miejsce - Marcin Bielecki

II miejsce - Piotr Gądek

ROK 2002

XXXII Międzynarodowe Zawody Spadochronowe o Puchar Tatr, 23-27 październik 2002 r., Nowy Targ

Klasyfikacja drużynowa

I miejsce - M. Bielecki, S. Gruszka, P. Królak, J. Toczko, R. Zgierski

II miejsce - P. Gądek, T. Krężałek, M. Mazur, A. Naumienia, M. Nowak

Klasyfikacja indywidualna

I miejsce - Piotr Gądek

II miejsce - Andrzej Naumienia

III miejsce - Stanisław Gruszka

Puchar Europy 2002 - Piąta Edycja, 6-8 września 2002r., Locarno

Klasyfikacja kobiet

I miejsce - Monika Filipowska

10 Spadochronowe Mistrzostwa Polski w Akrobacji Zespołowej RW-4, 30 sierpnia - 1 września 2002r., Ostrów Wielkopolski

II miejsce - M. Bielecki, P. Gądek, S. Gruszka, M. Nowak, R. Zgierski

Falcon CUP 2002 , 19-21 lipiec 2002r., Prostejov (Czechy)

Akrobacja indywidualna kobiet

I miejsce - Bogna Bielecka

III miejsce - Katarzyna Wójcik

Indywidualna celność lądowania kobiet

III miejsce - Ewa Rybacka

Ogólnopolskie Zawody Spadochronowe w Celności Lądowania o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza, 20-21 lipiec 2002r., Ostrów Wielkopolski

Klasyfikacja indywidualna

I miejsce - Andrzej Naumienia

III miejsce - Jan Mach

VI Mistrzostwa Związku Polskich Spadochroniarzy w Celności Lądowania , 11-14 lipca 2002r., Stalowa Wola

Drużynowa celność lądowania

II miejsce - M. Filipowska, A Naumienia, R. Zgierski

III miejsce - J. Mach, M. Marczyk, M. Mazur

Indywidualna celność lądowania

Kobiety: I miejsce - Monika Filipowska

II miejsce - Bogna Bielecka

III miejsce - Ewa Rybacka

Mężczyźni: I miejsce - Andrzej Naumienia

III miejsce - Marcin Mazur

46 Spadochronowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Kobiet i Juniorów w Akrobacji i Celności Lądowania, 03-07.07.2002r., Konin, Kazimierz Biskupi

Klasyfikacja drużynowa - ogólna

II miejsce - M. Filipowska, M. Bielecki, S. Gruszka, M. Marczyk, R. Zgierski

Klasyfikacja drużynowa - celność lądowania

II miejsce - M. Filipowska, M. Bielecki, S. Gruszka, M. Marczyk, R. Zgierski

Klasyfikacja indywidualna - ogólna

Kobiety: I miejsce - Bogna Bielecka

II miejsce - Ewa Rybacka

III miejsce - Katarzyna Wójcik

Mężczyźni: III miejsce - Stanisław Gruszka

Juniorzy: III miejsce - Karolina Sidor

Indywidualna celność lądowania

Kobiety: I miejsce - Ewa Rybacka

III miejsce -Bogna Bielecka

Juniorzy: III miejsce - Mariusz Taran

Akrobacja indywidualna

Kobiety: I miejsce - Bogna Bielecka

II miejsce - Katarzyna Wójcik

III miejsce - Monika Filipowska

Juniorzy: II miejsce - Karolina Sidor

Mistrzostwa Polski w Wieloboju Spadochronowym, 15-19 maja 2002r., Łódź

Klasyfikacja drużynowa - ogólna

I miejsce - P. Gądek, T. Krężałek, A. Naumienia

Klasyfikacja drużynowa - celność lądowania w dzień, w nocy

I miejsce - P. Gądek, T. Krężałek, A. Naumienia

Klasyfikacja drużynowa - strzelanie, bieganie, pływanie

II miejsce - P. Gądek, T. Krężałek, A. Naumienia

Klasyfikacja indywidualna - ogólna

III miejsce - Tomasz Krężałek

Klasyfikacja indywidualna - celność lądowania

II miejsce - Piotr Gądek

III miejsce - Andrzej Naumienia

Klasyfikacja indywidualna - celność lądowania w nocy

II miejsce - Tomasz Krężałek

III miejsce - Piotr Gądek

Klasyfikacja indywidualna - bieganie

II miejsce - Mariusz Taran

Klasyfikacja indywidualna - strzelanie

III miejsce - Andrzej Naumienia

VIII Puchar Polski "Para-Ski", 21-23 luty 2002r., Bielsko Biała

Klasyfikacja drużynowa

II miejsce - M. Nowak, J. Toczko, R. Zgierski

III miejsce - M. Bielecki, P. Gądek, M. Marczyk

Klasyfikacja indywidualna

Mężczyźni II miejsce - Jarosław Toczko

ROK 2001

9 Spadochronowe Mistrzostwa Polski w Akrobacji Zespołowej RW-4, 26-28 październik 2001r., Ostrów Wielkopolski

III miejsce - M. Bielecki, P. Gądek, S. Gruszka, M. Nowak, R. Zgierski

45 Spadochronowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Kobiet i Juniorów w Akrobacji i Celności Lądowania, 3-9 września 2001r., Nowy Targ

Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne rozegrana została jedynie konkurencja skoków na celność lądowania.

Drużynowa celność lądowania

I miejsce - M. Bielecki, S. Gruszka, M. Marczyk, A. Naumienia, R. Zgierski

Indywidualna celność lądowania

Kobiety: I miejsce - Ewa Rybacka

II miejsce - Katarzyna Wójcik

III miejsce - Bogna Bielecka

Mężczyźni: I miejsce - Mikołaj Marczyk

II miejsce - Marcin Bielecki

III miejsce - Rafał Zgierski

V Spadochronowe Mistrzostwa w Celności Lądowania ZPS, 23-27 sierpnia 2001r., Inowrocław

Drużynowa celność lądowania

III miejsce - M. Filipowska, S. Gruszka, A. Naumienia

Indywidualna celność lądowania

Kobiety: I miejsce - Monika Filipowska

II miejsce - Irena Paczek

III miejsce - Ewa Rybacka

II World Air Games, 24 czerwca-1 lipca 2001r., Granada (Hiszpania)

Reprezentacja Polski wystawiła dwie drużyny. Wśród kobiet znajdowały się zawodniczki sekcji WKS "Wawel": B. Bielecka, M. Filipowska, I. Paczek, E. Rybacka, K. Wójcik, natomiast wśród mężczyzn zawodnik WKS "Wawel": M. Marczyk oraz zawodnicy WOSSpad Oleśnica: P. Augustyniak, Z. Caban, A. Lamch i zawodnik WKS "Zawisza" Ksepko.

Indywidualna celność lądowania

Mężczyźni: V miejsce - Mikołaj Marczyk

II Mistrzostwa Europejskiej Federacji Spadochronowej (UEP), 6-10 czerwca 2001r., Łódź

Drużynowa celność lądowania

I miejsce - M. Filipowska, M. Bielecki, P. Królak, R. Zgierski

Indywidualna celność lądowania

Mężczyźni: I miejsce - R. Zgierski

II miejsce - M. Bielecki

III miejsce - P. Królak

Mistrzostwa Polski w Wieloboju Spadochronowym, 6-10 czerwca 2001r., Łódź

Klasyfikacja drużynowa - celność lądowania

I miejsce - M. Filipowska, M. Bielecki, R. Zgierski

II miejsce - T. Krężałek, A. Naumienia, J. Toczko

Klasyfikacja drużynowa - celność lądowania w nocy

I miejsce - M. Filipowska, M. Bielecki, P. Królak

II miejsce - P. Gądek, M. Mazur, R. Repka

Klasyfikacja drużynowa - ogólna

II miejsce - T. Krężałek, A. Naumienia, J. Toczko

Klasyfikacja indywidualna - celność lądowania

Mężczyźni: I miejsce - R. Zgierski

II miejsce - M. Bielecki

III miejsce - A. Naumienia

Klasyfikacja indywidualna - celność lądowania w nocy

Kobiety: I miejsce - Monika Filipowska

Mężczyźni: I miejsce - Piotr Gądek

II miejsce - Rafał Zgierski

Międzynarodowe Spadochronowe Mistrzostwa Śląska w Celności Lądowania, 26-27 maj 2001r., Gliwice

Indywidualna celność lądowania

Mężczyźni: I miejsce - Andrzej Naumienia

VII Puchar Polski "Para-Ski", 22-24 luty 2001r., Bielsko-Biała

Klasyfikacja drużynowa - celność lądowania

I miejsce - M. Filipowska, M. Bielecki, P. Gądek

II miejsce - B. Kalamus, K. Wójcik, P. Królak

III miejsce - S. Gruszka, J. Toczko, R. Zgierski

Klasyfikacja drużynowa - ogólna

I miejsce - M. Filipowska, M. Bielecki, P. Gądek

Klasyfikacja indywidualna - celność lądowania

Kobiety: I miejsce - Monika Filipowska

Mężczyźni: II miejsce - P. Królak

III miejsce - P. Gądek

Klasyfikacja indywidualna - ogólna

Mężczyźni: II miejsce - Piotr Gądek

Nasi Partnerzy