KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA KOBIET

Numer Zawodnik Zespół Skoki 1 Skoki 2 Skoki 3 Skoki 4 Skoki 5 Skoki 6 Skoki 7 Suma Miejsce
20 DRINGOVA
Ivanka
AVALON 3 1 3 2       9 1
19 STAMENOVA
Ani
AVALON 8 2 3 4       17 2
3

BALASCAU
Gabriela

AEROCLUBUL ROMANIEI 3 2 16 3       24 3
40

PADUREEAN
Andrea

AEROSQUAD 16 3 3 4       26 4
7

WESOLOWSKA
Ewa

KRAKOW WAWEL 6 5 6 16       33 5
8 PACZEK-KRAWCZAK
Irena
KRAKOW WAWEL 8 5 16 16       45 6
32 KOCIKOVA
Jana
SLOVAKIA 3 16 16 16       51 7
15 SIKORA
Sabina
2. HPR 16 16 16 16       64 8

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA MĘŻCZYZN

Numer Zawodnik Zespół Skoki 1 Skoki 2 Skoki 3 Skoki 4 Skoki 5 Skoki 6 T-B Suma Miejsce
12

TSARYK

Maksim

AIRCLUB HRODNA 2 3 2 0       7 1
27

ASZTALOS

Istvan

HUNGARY SZOLNOK 1 0 4 3     0 8 2
30

KOCIK

Milan

SLOVAKIA 1 3 3 1     1 8 3
39

MACH

Jan

AEROSQUAD 1 2 2 3     2 8 4
2

POP

Gabriel

AEROCLUBUL ROMANIEI 2 2 3 3       10 5
25

GOBOLOS

Ferenc

HUNGARY SZOLNOK 0 4 2 4       10 5
28

NAGY

Zoltan

HUNGARY SZOLNOK 3 1 5 5       14 7
4

AXENTE

Cosmin

AEROCLUBUL ROMANIEI 10 1 1 3       15 8
11

SHVIATSOU

Uladzislau

AIRCLUB HRODNA 2 4 2 7       15 8
23

TOTH

Nandor

HUNGARY SZOLNOK 2 3 4 4 5       16 10
38

BALASCAU

Catalin

AEROSQUAD 4 3 3 7       17 11
1

DOMSCHY

Zoltan

AEROCLUBUL ROMANIEI 1 10 2 5       18 12
31

KRAWCZAK

Robert

SLOVAKIA 7 6 2 5       20 13
9

TSARYK

Andrey

AIRCLUB HRODNA 2 5 8 6       21 14
18

PRODANOVIC

Boban

AVALON 2 16 3 1       22 15
41

CSORBA

Jozsef

SZEGED 3 7 12 1       23 16
22

BOROSS

Atila

HUNGARY SZOLNOK 2 12 8 3 1       24 17
26

KRAJCSI

Pal

HUNGARY SZOLNOK 14 4 1 5       24 17
44

MROZ

Jakub

SZEGED 0 4 4 16       24 17
33

ZABRIAN

Igor

MOLDOVA 10 5 7 3       25 20
10 PACHKOUSKI Yauheni AIRCLUB HRODNA 3 6 11 8       28 21
5

GOSIEWSKI

Artur

KRAKOW WAWEL 5 9 6 9       29 22
35

CAVCOVSCHI

Alexandru

MOLDOVA 3 3 7 16       29 22
21

PULA

Jozsef

HUNGARY SZOLNOK 2 8 5 11 5       29 22
36

SEIZ

Anatolie

MOLDOVA 16 0 3 12       31 25
6

WOJCIAK

Kamil

KRAKOW WAWEL 16 2 1 16       35 26
37

MODRUJ

Razvan

AEROSQUAD 8 4 8 16       36 27
34

IVANOV

Iulian

MOLDOVA 16 4 15 3       38 28
17

CVETKOVIC

Aleksandar

AVALON 1 8 16 16       41 29
43

ZSOLT

Gere

SZEGED 16 16 8 3       43 30
29

JAKAB

Martin

SLOVAKIA 16 3 16 16       51 31
42

BARKOCZI

Balazs

SZEGED 16 16 3 16       51 31
13

ZAJCHOWSKI

Lukasz

2. HPR 16 16 12 16       60 33
14

CHUDYBA

Artur

2. HPR 16 16 16 16       64 34
15

SZUMILO

Wojciech

2. HPR 16 16 16 16       64 34

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

Numer Zespół Skoki 1 Skoki 2 Skoki 3 Skoki 4 Skoki 5 Skoki 6 Skoki 7 Suma Miejsce
7 HUNGARY SZOLNOK 18 9 12 17       56 1
1 AEROCLUBUL ROMANIEI 16 15 22 14       67 2
3 AIRCLUB HRODNA 9 18 23 21       71 3
10 AEROSQUAD 29 12 16 30       87 4
5 AVALON 14 27 25 23       89 5
9 MOLDOVA 45 12 32 34       123 6
8 SLOVAKIA 27 28 37 38       130 7
6 HUNGARY SZOLNOK 2 39 33 34 27       133 8
11 SZEGED 35 43 27 36       141 9
2 KRAKOW WAWEL 35 21 29 57       142 10
4 2. HPR 64 64 60 64       252 11

 

Nasi Partnerzy