Zwycięzcy klasyfikacji indywidualnej mężczyzn

Srebrny medal Rafała Zgierskiego!

Ogromnym sukcesem naszych reprezentantów zakończyły się pierwsze zawody tegorocznego Spadochronowego Pucharu Świata, które zostały rozegrane w Rijece, w dniach 7-10.06.2018 r. Rafał Zgierski zdobył srebrny medal w klasyfikacji indywidualnej mężczyzn! Dodatkowo „KRAKÓW Wawel” zajął dziewiąte miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Czytaj dalej

Puchar Europy Wschodniej w Celności Avdarma 2018

Bardzo dobrze rozpoczęły się tegoroczne nasze starty. W mołdawskiej miejscowości Avdarma zostały rozegrane pierwsze zawody Pucharu Europy Wschodniej w Celności 2018

Ogromny sukces w Locarno!

Ogromnym sukcesem najlepszego polskiego skoczka spadochronowego w celności lądowania, naszego reprezentanta - Rafała Zgierskiego - zakończył się tegoroczny Spadochronowy Puchar Świata w Celności Lądowania!

Historyczny medal

Po raz drugi w historii Polak stanął na najwyższym podium zawodów Spadochronowego Pucharu Świata w Celności Lądowania w klasyfikacji indywidualnej mężczyzn.