Ląduje Mateusz Stachura

Zwycięstwo w Pucharze Europy Wschodniej!

Zespół „KRAKÓW Wawel” po raz pierwszy w historii stanął na najwyższym podium zawodów Pucharu Europy Wschodniej w Celności. Również po raz pierwszy w historii cyklu na najwyższym podium klasyfikacji mężczyzn stanął Polak… Kamil Wójciak!

Czytaj dalej
Zwycięzcy klasyfikacji indywidualnej mężczyzn

Srebrny medal Rafała Zgierskiego!

Ogromnym sukcesem naszych reprezentantów zakończyły się pierwsze zawody tegorocznego Spadochronowego Pucharu Świata, które zostały rozegrane w Rijece, w dniach 7-10.06.2018 r. Rafał Zgierski zdobył srebrny medal w klasyfikacji indywidualnej mężczyzn! Dodatkowo „KRAKÓW Wawel” zajął dziewiąte miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Puchar Europy Wschodniej w Celności Avdarma 2018

Bardzo dobrze rozpoczęły się tegoroczne nasze starty. W mołdawskiej miejscowości Avdarma zostały rozegrane pierwsze zawody Pucharu Europy Wschodniej w Celności 2018

Ogromny sukces w Locarno!

Ogromnym sukcesem najlepszego polskiego skoczka spadochronowego w celności lądowania, naszego reprezentanta - Rafała Zgierskiego - zakończył się tegoroczny Spadochronowy Puchar Świata w Celności Lądowania!